« Svibanj 2020 »

Dragi roditelji,

ovdje možete dobiti neke informacije koje Vas mogu zanimati.

• CARNET internet - kako biste dobili korisničko ime i zaporku za  Carnet Identitet  vašeg djeteta,  slobodni ste javiti se u tajništvu u redovno radno vrijeme.  Traženi identitet  može podići  i sam učenik. Ono što Vam treba je

-       OIB DJETETA.

• POTVRDA O REDOVITOM ŠKOLOVANJU - potvrdu možete dobiti u tajništvu škole u redovno radno vrijeme .Podatci koji su Vam potrebni su

-       datum rođenja djeteta,

-      mjesto rođenja,

-      imena roditelja .  Ono što je važno napomenuti je da trebate točno znati SVRHU U KOJU VAM POTVRDA TREBA ( dječji doplatak, stipendija i sl. )

Potvrda se ne naplaćuje.

• NAKNADA ZA POVREDU ZA OSIGURANOG  UČENIKA - ukoliko Vam je dijete imalo povredu bilo koje vrste u bilo koje vrijeme  ( 24 sata dnevno ) slobodni ste tražiti naknadu za nastalu ozljedu. Ono što  vam treba je sljedeće:

-    Nalazi liječnika

-   Ispunjen  Obrazac za prijavu ozljede  koji dobijate u tajništvu škole ili ga preuzimite na web stranici škole

- svu dokumentaciju   šaljete ili nosite    u osiguravajuću kuću u kojoj  je učenik osiguran, a novčana naknada će sjesti na žiro-račun . Vrijeme           uplate i  iznos naknade ovisi isključivo u osiguravajućoj kući.

UKOLIKO IMATE BILO KAKVO PITANJE ILI NEJASNOĆU,SLOBODNI STE OBRATITI  NAM  SE TELEFONSKI ( 621-250 ) U TAJNIŠTVU , TAJNICI NATAŠI KRESOJA, KOJA ĆE VAM DATI POTREBNE INFORMACIJE