Razred

« Siječanj 2022 »

Poziv na procjenu i vrednovanje kandidata prijavljenih po natječaju

Učitelj edukator rehabilitator

Osnovna Škola Hrvatski sokol Podgajci Podravski

KLASA:112-01/21-01/07

URBROJ:2115-10/01-21-05

U Podgajcima Podravskim, 26. listopada    2021. godine

POZIV NA USMENU PROCJENU

Procjena   kandidata u postupku natječaja  za radno učitelja edukatora rehabilitatora  na određeno nepuno radno vrijeme,   objavljenog  12.listopada  2021 . godine  na web  stranici  Osnovne škole Hrvatski sokol i web stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

3. studenog  2021. godine ( srijeda )

u Osnovnoj školi  Hrvatski sokol Podgajci Podravski u prostoru škole.

Pozivaju se kandidati koji su pravodobno poslali svoje prijave i zadovoljili formalne uvjete iz natječaja da pristupe na usmenu provjeru (intervju) s članovima Povjerenstva za procjenu i vrednovanje kandidata u prostorije Osnovne škole Podgajci Podravski i to:

R.br.

Prezime i ime kandidata/kinje

Vrijeme testiranja

JELKIĆ ANA

09,00

JUNUŠIĆ SANJA

09,15

SERTIĆ PETRA

09,30

Kandidat  koji ne pristupi procjeni  u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak testiranja, ne smatra se kandidatom  natječaja.

Pravila  usmene procjene:

U skladu s člankom 15.  Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Hrvatski sokol Podgajci Podravski

Povjerenstvo u razgovoru s kandidatom utvrđuje stručna znanja , vještine, interese, motivaciju kandidata za rad u Školi te procjenjuje dodatna znanja i edukacije, dosadašnje radno iskustvo i postignuća u radu. Predviđeno trajanje usmene provjere (intervjua) je 15 minuta po kandidatu.

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA

Osnovna Škola Hrvatski sokol Podgajci Podravski

KLASA:112-01/21-01/05

URBROJ:2115-10/01-21-11

U Podgajcima Podravskim, 26. listopada    2021. godine

POZIV NA USMENU PROCJENU

Procjena   kandidata u postupku natječaja  za radno učitelja informatike  na određeno puno radno vrijeme,   objavljenog  12.listopada  2021 . godine  na web  stranici  Osnovne škole Hrvatski sokol i web stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

3. studenog  2021. godine ( srijeda )

u Osnovnoj školi  Hrvatski sokol Podgajci Podravski u prostoru škole.

R.br.

Prezime i ime kandidata/kinje

Vrijeme testiranja

JURAK DOMINIK

09,00

KOVAČEVIĆ IVANA

09,15

3.

ŠAKIĆ ANDREA

09,30

Pravila  usmene procjene:

.

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA

OSNOVNA ŠKOLA HRVATSKI SOKOL

PODGAJCI PODRAVSKI

KLASA:112-01/21-01/06

URBROJ: 2115-10/01-21-11

U Podgajcima Podravskim, 25. listopada  2021. godine

Na temelju članka 11. stavka 5. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Hrvatski sokol Podgajci Podravski, ravnatelj Osnovne škole Hrvatski sokol Podgajci Podravski  donosi

ODLUKU

O NEPROVOĐENJU PROCJENE I VREDNOVANJA KANDIDATA ZA ZAPOŠLJAVANJE

Ravnatelj Škole donosi odluku  o neprovođenju procjene i vrednovanja kandidata prijavljenih na natječaj  za zapošljavanje na radno mjesto učitelja glazbene  kulture  objavljenom 12. listopada 2021. godine  na mrežnim stranicama škole i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Obrazloženje:

Natječaj za radno mjesto učitelja/ice glazbene kulture, 1 izvršitelj, nepuno određeno radno vrijeme, 20 sati tjedno, objavljen je 12. listopada 2021. godine na mrežnim stranicama škole i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

S obzirom na to da  se na natječaj  javilo 5 kandidata, a od toga samo jedan/na koji/a ispunjava uvjete natječaja temeljem članka 24. točki B  Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi ( Narodne novine broj. 6/2019. )  i  sukladno članku 11. stavku 5. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Hrvatski sokol Podgajci Podravski odlučeno je kao u izreci ove Odluke.

Ravnatelj:

Krešimir Lagetar, prof