Natječaj za najljepšu ljubavnu omotnicu
Autor: TIHANA GETO, 3. 2. 2015.

Dragi učenici, povodom Valentinova objavljujemo natječaj za najljepšu ljubavnu omotnicu.

Ljubavne su poruke i sadržaj pisma najvažniji, ali kako su one osobnog karaktera i namijenjene osobi koja nam se sviđa, njih nećemo čitati pa tako ne možemo odabrati najljepše pismo. Zato ćemo birati najljepšu omotnicu.

Sandučić za ljubavnu poštu možete naći od četvrtka, 5. veljače u školskoj knjižnici. Da biste mogli ubaciti svoje pismo u sandučić, morate se pridržavati nekih pravila. Pored uobičajenih pravila pristojnog i uljudnog komuniciranja koje ćete primijeniti na sadržaj svojih pisama, ove se godine potrudite i oko izgleda omotnica. Omotnice trebaju biti uredne, na njima treba biti čitko napisano ime i prezime učenika/učenice naše škole kojoj je pismo namijenjeno i razred koji učenik/učenica pohađa. Poželjno je da omotnice sami izradite ili one kupljene prigodno ukrasite! Potrudite se, najljepšu ćemo omotnicu nagraditi!

Ponestane li vam ideja za lijepe ljubavne poruke i njih potražite u školskoj knjižnici gdje vas čekaju  najljepši ljubavni stihovi poznatih pjesnika kao i izreke o ljubavi slavnih glumaca, filozofa, pjevača, državnika i drugih poznatih ljudi!

Poštu možete ubaciti do petka, 13. veljače u 12 sati. Tada ćemo poštu razvrstati po razredima i podijeliti! Budite hrabri, kreativni, vrijedni i pozitivni!

Ljiljana Cecelja, knjižničarka