EPIDEMIOLOŠKE MJERE I IZJAVA RODITELJA ZA IZNIMNU MOGUĆNOST ORGANIZACIJE NASTAVE OD 11. SVIBNJA ZA UČENIKE OD 1. DO 4. RAZREDA
Autor: Krešimir Lagetar, 2. 5. 2020.

Poštovani roditelji učenika od 1. do 4. razreda.

Nastavno na prethodnu obavijest o iznimnoj mogućnosti organiziranja nastave za učenika od 1. do 4. razreda, a koji ispunjavaju odgovarajuće uvjete (navedene u prethodnoj obavijesti), objavljujemo ovdje epidemiološke mjere za djecu i roditelje koje će vrijediti u školi u slučaju da bude potrebe organiziranja nastave. Iste te mjere su sastavni dio pisane izjave koju trebaju potpisati roditelji učenika koji žele da im dijete nastavu pohađa u školi.

TEMELJNA ODREDNICA  GOVORI U PRILOG TOGA KAKO JE  POTREBNO  POTICANJE  NA   OSTANAK KOD KUĆE ZA SVU DJECU ZA KOJU SE TO MOŽE OSIGURATI JER VELIKA JE VJEROJATNOST   DA SE MJERE FIZIČKOG  RAZMAKA NEĆE MOĆI POŠTIVATI. S OBZIROM NA TO DA  ĆE SE NASTAVA NA DALJINU I DALJE ODRŽAVATI, POTIČEMO NASTAVAK OBRAZOVANJA DJECE RAZREDNE NASTAVE KOD KUĆE, U SVIM SITUACIJAMA KADA JE TO MOGUĆE!

EPIDEMIOLOŠKE MJERE U ŠKOLI(preuzmi ovdje) /upload/os-hrvatskisokol-podgajcipodravski/images/newsimg/1080/File/Upute-vrtici-i-skole-HZJZ.pdf

IZJAVA RODITELJA(preuzmi ovdje) /upload/os-hrvatskisokol-podgajcipodravski/images/newsimg/1080/File/IZJAVA%20RODITELJA.docx

Roditelji čije dijete ispunjava propisane uvjete i koji su se odlučili da njihovo dijete od 11. svibnja pohađa nastavu u školi dužni su potpisanu izjavu predati NAJKASNIJE DO SRIJEDE 6. SVIBNJA 2020. GODINE DO 12.00 SATI.

Potpisanu izjavu moguće je dostaviti na sljedeća dva načina:

- Osobno donijeti isprintanu i potpisanu izjavu u matičnu školu u Podgajce u vremenu od 8.00 do 14.00 sati

- Isprintati i potpisati izjavu te ju skenirati ili fotografirati i poslati na e-mail škole: skola@os-hrvatskisokol-podgajcipodravski@skole.hr

Samo potpisane izjave koje su predane u navedenom roku smatrati će se valjanom prijavom za nastavu od 11. svibnja u školi.

S poštovanjem

Krešimir Lagetar, ravnatelj